hakkımızda

fidepark

Firmamız tarım sektörünün en önemli ve ilk girdisi hazır sebze fideleri üretmek amacıyla 2012 yılında Antalya Serik ilçesi Aşağı Kocayatak Beldesi’nde 12.000 m2 alanda faaliyete başlamıştır. Türk çiftçisinin ihtiyacı olan domates, biber, patlıcan, hıyar, kavun, karpuz, marul, lahana, brokoli ve karnabahar gibi tohumla üretimi olan her türlü sebze fideleri üretimi yapılan işletmemizin yıllık fide kapasitesi 25.000.000 adet/yıl’dır. Firmamız kaliteli sebze fidesi üretimi için konusunda yeterli deneyimi olan ziraat mühendisi ve teknikerler barındırmaktadır. Sebze fidesi hakkında teknik donanım ve bilgisi olan satış ve pazarlama ekibi ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.

İlkemiz; Türk tarım üreticisin kaliteli ve sağlıklı fide beklentilerini zamanında yerinde ve uygun fiyatla insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmadan karşılamaktır. Sağlıklı ve kaliteli fide üretimi için her türlü yatırım ve araştırmayı çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile çözüm ortaklarımızın haklarını ihlal etmeden dürüstlük ve şeffaflık içerisinde, yetiştiriciler için firma imajımızı lekelemeden, toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, kaynakları akılcı kullanmak ve ülkemiz tarımına katkıda bulunmak temel görevimiz ve ilkemizdir.

Misyonumuz; Tüm örtü altı ve açık alan sebze üreticileri için, fide üretimindeki kalitemizi emeğe ve çevreye saygı esaslarında kalıcı kılmaktır.

Vizyonumuz;  Tarımsal üretimde verim ve kaliteyi arttırmak, Türk üreticilerine üstün ürün kalitesinde hizmet etmeye devam etmektir

KALİTE POLİTİKAMIZ

» Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile üretim yapmak,
» Çalışanlarımızı devamlı teknik eğitimlerle destekleyerek iş verimliliğini ve kalitesini arttırmak,
» Bilimsel yöntemler ile tüm yeniliklere açık olarak sistemimizin sürekli iyileştirilmesine yönelik faaliyetlerde bulunmak,
» Kalite yönetim sistemi çerçevesinde üretime yön vermek,
» Kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi müşterilerimize sunmak,
» Çevreye duyarlı olarak yasal her işlemi yerine getirmek,
» Ticari ilişkimizin bulunduğu tüm firmalarla iş ahlakı içerisinde alışverişte bulunmak kuruluşumuzun kalite politikasının temel ilkeleridir.